CO2 Karbondioksit Algılama

Birçok çeşitli endüstriyel gazlar, tıbbi uygulamalar, IoT ve çevresel izleme dahil olmak üzere dedektörlerimizi algılama ve ölçüm için kullanır.

Kızılötesi emilim etkisini kullanarak bir dizi gazı tespit etmeyi hedefleyen bir dizi analog TO-39 ve dijital SMD ürünleri sunuyoruz. Belirli IR bant geçiren filtreleri takarak belirli gazlara yönelik dedektörler geliştirilmiştir.

Tüm ürün yelpazesi, geliştirilen patentli PZT kristal teknolojisi sayesinde en yüksek hızı ve dolayısıyla çok düşük güç tüketimini, hızlı veya anında başlatma, olağanüstü tepki ve sağlamlık sunar. MEMS yapısı, sensörlerimize mekanik ve termal şoka karşı eşsiz bir direnç sağlar ve tutarlı, uzun vadeli yüksek performansın gerekli olduğu zorlu ortamlar için idealdir. Sistemlerimiz ayrıca yüksek modülasyon frekanslarında diğer soğutulmamış dedektörlerden daha iyi çalışır. TO-39 serimiz tekli, ikili ve dörtlü kanal konfigürasyonlarında mevcuttur ve “ısınma” olmadan anında başlar. Bir referans kanalı sunan ikili kurulum ve dörtlü aralık, bir referans kanalının yanında birden fazla gazın algılanmasını sağlar. SMD dijital ezPyro ™ serimiz, benzersiz şekilde küçük bir form faktöründe son derece düşük enerji tüketimi, hızlı başlatma ve yapılandırılabilir güç tasarrufu modları sunar.